Rezeryon

Yukarıda verdiğiniz iletişim bilgileri ile 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca her türlü ticari iletişim kapsamında, özellikle tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla tarafımızca kullanılmasını, saklanmasını ve paylaşılmasını onaylamış olursunuz.

X
Hakkımızda

Hakkımızda

Araç Kiralama, Turizm ve Otel hizmetleriyle 20 yıldır başarı ve istikrarın temelinin müşteri memnuniyeti ile doğru orantılı olduğu prensibiyle sektördeki hizmetlerine devam etmektedir.

Ankara’nı Merkezi Çankaya bölgesinde bulunan otelimiz, siz değerli misafirlerimize 1+1 suit seçenekleri ile sizlere evinde hissi yaşatmaktadır. Demonti Grup bünyesinde yer alan otelimizin en öncelikli hedefi misafirlerine en yüksek kaliteyi sunarak, misafir memnuniyetini sürekli ön planda tutmaktadır. Hizmette memnuniyeti ilke edinmiş, bilinçli, kaliteli personelleriyle hizmet vermektedir.

© Copyright 2020 Rental House Ankara | Ankara Otel

google reklam